جامعه ورزشی آفتاب نو:

ارسلان مطهری؛ فنری که بالاخره رها شدبه گزارش آفتاب نو، ارسلان مطهری را می‌توان خرید صددرصد موفق استقلال در نیم‌فصل زمستانی لیگ برتر نوزدهم دانست. مهاجم ۲۶ ساله اهل گرمسار که از روز‌های ابتدایی فوتبالش در نفت تهران به علیرضا منصوریان گفته بود چقدر دوست دارد برای استقلال توپ بزند پس از حضور در چند تیم مختلف سرانجام در نیم‌فصل زمستانی لیگ جاری به تیم محبوبش رسید. او در استقلال همچون فنری عمل کرد که طی این سال‌ها همه انرژی اش را ذخیره کرده بود تا در چنین وضعیتی آن را رها و توانایی‌هایش را نشان بدهد. امیرارسلان مطهری اولین بازی اش برای استقلال را در دیدار با الکویت انجام داد. در آن دیدار در دقیقه ۶۹ به جای شیخ دیاباته به زمین رفت و ۲۱ دقیقه در ترکیب تیم حضور داشت. دو خطر روی دروازه تیم الکویت از جمله موارد بارز در حضورش در اولین دیدار با پیراهن استقلال بود.

اما مطهری توانایی‌هایش را در ۱۵ دقیقه پایانی دیدار با الریان نشان داد، وقتی که در دقیقه ۷۵ به جای مهدی قائدی به زمین رفت و دو گل آخر استقلال مقابل الریان را به ثمر رساند. او با همان دو گل باعث شد تا کارشناسان استقلالی لب به تمجید از او باز کرده و سطح روحی و توان درک مطهری از بازی در تیم‌های بزرگ را تأیید کنند.

مهاجم جوان استقلال در بازی اولش در لیگ برتر نیز یکی از دو گل استقلال روبه‌روی نبازترین تیم‌های این فصل را زد. او به نفت مسجدسلیمان گل زد و با ۳ گل در ۳ بازی میانگین هر بازی یک گل را برجای گذاشت. شاید غیبت دیاباته یکی از تلخ‌ترین اخبار برای استقلال بود ولی این برای ارسلان بهترین فرصت بود تا به تنهایی برنده شهرآورد شود که نتیجه گلی اش مساوی شد. او در اولین شهرآورد زندگی اش دبل و دو بار دروازه رقیب سنتی تیم محبوبش را باز کرد و دست به گیتار شادی گل کرد. ۵ گل در ۴ بازی خیال فرهاد مجیدی را بابت خط حمله راحت کرد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.