جامعه ورزشی آفتاب نو:

ایسنا/لرستان برادر محسن قاسمی قهرمان اسبق کشتی فرنگی آسیا می‌گوید: حال برادرم وخیم است.

مرتضی قاسمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: محسن همچنان در بیمارستان لاله است و سطح هوشیاری‌اش به نمره ۴ رسیده است.

وی ادامه داد: متاسفانه محسن بر اثر ضربه‌ای که به سرش وارد شده به کما رفته و مغزش به شدت آسیب دیده و پزشکان اعلام کرده‌اند که حال برادرم وخیم است و فقط برای او دعا کنید.

قاسمی با بیان اینکه طبق نامه پزشکی قانونی از ۲۶ ناحیه برادرم آسیب دیده، افزود: متاسفانه صاحبان کمپ ترک اعتیاد بد جور برادرم را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند و بعد از بالغ بر ۳۰ ساعت او را به بیمارستان می‌برند!

وی با بیان اینکه این کمپ غیرمجاز بوده ولی ما نمی‌دانستیم، تاکید کرد: چطور کمپ غیرمجاز به راحتی فعالیت می‌کند و با این شرایط بچه‌های مردم را هم مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.

قاسمی با بیان اینکه سه متهم اصلی دستگیر شده‌اند، افزود: آنان می‌گویند محسن را خانواده‌اش کتک زده و با این شرایط به کمپ تحویل داده‌اند و این در حالی است که ما ۱۰ بهمن برادرم را به کمپ برده‌ایم و یک هفته بعد به بیمارستان می‌رود و شاهدان زیادی هم داریم.

وی در خصوص اینکه چطور محسن به دام اعتیاد افتاد؟ گفت: چند سال پیش که انحراف بینی‌اش را عمل کرد، دکتر به او ترامادول داد و بعد از آن دیگر نتوانست ترک کند و متاسفانه در ادامه مواد دیگری هم استفاده کرد و به‌طور کامل کشتی را کنار گذاشت.

به گزارش آفتاب نو،محسن قاسمی سابقه قهرمانی آسیا در وزن ۷۵ کیلوگرم و قهرمانی جام جهانی کشتی فرنگی به همراه تیم ملی را در کارنامه دارد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.