جامعه ورزشی آفتاب نو:

حسین فرزامی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت این روزهای استقلال اظهار داشت: متأسفانه شرایط استقلال خوب نیست، این تیم روزهای سختی را سپری می‌کند و امیدوارم هر چه زودتر این وضعیت برای استقلال که یک تیم ریشه‌دار، قدیمی و پرتماشاگر است، پایان یابد.

وی ادامه داد: شکست برابر گل گهر سیرجان، نشانه همین روزهای سخت است؛ نه زمین تمرین مشخص است، نه وضعیت رفتن بازیکنان مشخص بود و نه کسی است که پاسخگو باشد. به اعتقاد من، از این تیم نباید انتظار معجزه داشت زیرا وقتی همه چیز بد می‌شود، تأثیرات منفی بر روی بازیکنان و کادر فنی می‌گذارد و این باعث خواهد شد تا تیم هم نتواند نتیجه مورد نظر را به دست بیاورد.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال افزود: اگرچه استقلال می‌توانست در مقابل گل گهر شکست نخورد اما شاید این باخت، تلنگری باشد برای مسئولان تیم تا هر چه سریع‌تر، فکری اساسی برای این اتفاقات بد داشته باشند. این در حالی است که عضو هیئت مدیره استعفا می‌دهد، فرد دیگری به دلیل فشار زیاد در استقلال حاضر نیست بماند و معلوم نیست در پایان چه اتفاقی برای این تیم پرطرفدار خواهد افتاد.

فرزامی در خصوص انتخاب علی فتح‌الله‌زاده به عنوان سرپرست جدید باشگاه استقلال گفت: آرزو می‌کنم فتح‌الله‌زاده بتواند عملکرد خوبی داشته باشد، او از استقلال شناخت خوبی دارد، اگرچه در شرایطی سخت به این تیم آمده اما همه پیشکسوتان متفق‌القول هستند که هر کسی به استقلال می‌آید باید از وی حمایت کرد تا بتواند خدمتی صادقانه به استقلال داشته باشد.

وی تأکید کرد: استقلال سال بدی را پشت سر گذاشت؛ مصدومیت‌های پی‌درپی، جابجایی کادر فنی و تغییرات مکرر در هیئت مدیره باعث شد که این تیم در آشفتگی کامل باشد اما باز هم باید امیدوار بود که با توجه به شرایط موجود، آبی‌پوشان توانسته از این وضعیت سخت هم سربلند بیرون بیایند و با موفقیت به کارشان در لیگ ادامه دهند.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود شاید از هفته آینده لیگ برتر تعطیل شود، گفت: بیماری که در ایران شیوع پیدا کرده، با کسی شوخی ندارد. اعتقاد دارم باید هر چه زودتر فوتبال را تعطیل کرد. تمامی رشته‌های ورزشی تعطیل شده‌اند اما نمی‌دانم چرا فوتبال را تعطیل نمی‌کنند البته سازمان لیگ باید پاسخگوی این مسئله باشد که چرا اصرار دارد همچنان بازی‌ها را بدون تماشاگر و در سخت‌ترین شرایط ادامه دهد؟ اگر خدایی ناکرده یکی از همین بازیکنان دچار ویروس کرونا شده و جان خود را از دست بدهد، چه کسی پاسخگو و مسئول خواهد بود؟ در این راستا باید به توصیه‌های پزشکی و ایمنی توجه کرده و همانند سایر رشته‌های ورزشی، فوتبال را هم تا ریشه‌کن شدن این بیماری خطرناک تعطیل کنند.

فرزامی در پایان خاطرنشان کرد: هواداران استقلال روزهای سختی را سپری می‌کنند، آنها را درک می‌کنم و می‌دانم چقدر دلشان برای استقلال می‌سوزد. بنابراین از هواداران می‌خواهم که همچنان از تیمشان حمایت کرده تا آبی‌پوشان بتوانند در ادامه لیگ با حمایت هوادارانشان، روند رو به رشدی داشته باشند.

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.