جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، فرانک ریبری در مراسم معارفه‌اش به عنوان بازیکن جدید تیم فوتبال فیورنتینا صراحتا اعلام کرد برای رقابت با کریستیانو رونالدوی مشهور راهی سری A نشده است.

ستاره فرانسوی در این باره گفت: ما مذاکرات خیلی طولانی داشتیم اما خیلی خوشحالم که حالا اینجا در فلورانس هستم. اعتماد و انگیزه زیادی از سوی مدیریت باشگاه نسبت به خودم دیدم و به همین دلیل اینجا هستم. طبیعتا همسرم هم در این انتخاب به من کمک کرد. خانواده‌ام برایم خیلی مهم هستند.

او در ادامه افزود: خیلی باانگیزه هستم. همیشه می‌خواهم بازی کنم. ۲ سال قرارداد دارم. مایلم تعیین کننده باشم و به بازیکنان جوان کمک کنم. به شدت مشتاقم چیز جدیدی به این باشگاه اضافه کنم.آرزو دارم فیورنتینا را به جمع ۳ تیم اول لیگ برسانم.به اینجا آمدم تا به تیمم کمک کنم.نیامده‌ام تا رقیب رونالدو باشم. سری A رقابتی فوق‌العاده با بازیکنانی استثنایی است. اینتر هم مانند یوونتوس در بازار خیلی خوب خرید کرد. فوتبال زندگی من است. به همین دلیل می‌خواستم در اروپا بمانم و خوش شانس بودم که فیورنتینا را پیدا کردم. امیدوارم بتوانم مانند فرانچسکو توتی تا ۴۰ سالگی بازی کنم.

ریبری: به قصد رقابت با رونالدو به سری A نیامده‌ام!

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.