جامعه ورزشی آفتاب نو:

فرنگی‌کار شاخص کشتی جهان از روسیه و دارنده ۴ طلای جهان و المپیک،در شرایط قرنطینه، تمرینات خود را در کوهستان پیگیری می‌کند.

به گزارش آفتاب نو،رومن ولاسوف دارنده ۲ مدال طلای المپیک و ۲ مدال طلا و یک نقره رقابت های کشتی فرنگی جهان از کشور روسیه این روزها تمرینات خود را در شرایط قرنطینه و به صورت انفرادی برگزار می کند.

ولاسوف که قصد حضور در المپیک توکیو را دارد و به دنبال کسب سومین مدال خود در این بازی ها است، هم اکنون در جمهوری آلتای روسیه حضور دارد.

با توجه به اینکه اولین مورد از ابتلای افراد به ویروس کرونا در جمهوری آلتای که در جنوب سیبری روسیه قرار دارد در ماه گذشته به ثبت رسیده است، مسئولان این منطقه تصمیم گرفتند که محدودیت های جدی را در این زمینه اعمال کنند و ولاسوف نیز از این محدودیت ها مستثنی نیست.

این قهرمان کشتی المپیک و جهان هم اکنون تمرینات خود را در شرایط قرنطینه و به صورت انفرادی در کوهستان های منطقه آلتای پیگیری می کند.

وی در اینباره گفت: ما باید مدتی در قرنطینه باشیم، اما باید صبور باشیم و پیشرفت خواهیم کرد. مشکلات ما را شکست نخواهد داد و فقط ما را قوی تر خواهد کرد.

کشور روسیه یکی از کشورهای جهان است که شیوع ویروس کرونا در آن رشد زیادی داشته و تمرینات و مسابقات ورزشی در این کشور تحت تأثیر این ویروس قرار گرفته است.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.