جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی رسول پناه امروز، سه شنبه، در نشست خبری اظهار داشت: بعد از شش ماه، از عقد قرارداد اولیه با کارگزار برند پرسپولیس برای ما مشخص شد، ماهیت و شروط مندرج در قرارداد منافع طرفین را تامین نمی‌کند. به همین خاطر مذاکرات جدی با این شرکت داشتیم. در مقطعی، روند خوب نبود و به قطع همکاری نزدیک شدیم. البته در نهایت گفتگوهای زیادی انجام و در نهایت به توافق خیلی خوبی دست پیدا کردیم و نتیجه همه این موارد به امضای متمم قرارداد ختم شد. اکنون درک متقابل و مرزبندی واضح از کارهایمان داریم. کارگزار خصوصی باشگاه، شرکت موفقی است و فکر می کنم همکاری با این مجموعه قطعاً کمک زیادی به باشگاه می کند.

وی با اشاره به مطالبات بازیکنان برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر افزود: در اولین فرصت که از کارگزاری پول دریافت کردیم طلب اعضای تیم را می دهیم و این مساله در اولویت برنامه های باشگاه قرار دارد. من به بازیکنان قول دادم که تا پایان اردیبهشت به آنها پرداختی داشته باشم و این اتفاق حتما رخ خواهد داد.

رسول‌پناه اضافه کرد: من باید خدمت شما عرض کنم که ساختار باشگاه بیمار است و اگر این طور نبود یک فرد در باشگاه در حوزه رسانه به خودش اجازه نمی‌داد در مسائل اقتصادی اظهارنظر کند و من این ساختار را اصلاح خواهم کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.