جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی رغبتی در نشست خبری امروز، سه‌شنبه که در محل باشگاه برگزار شد، اظهار داشت:  ابتدا از خبرنگاران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم در دو ماه گذشته جوابگوی آنها باشم. درباره این همکاری هم باید بگویم؛ قرارداد اولیه با کارگزار برند،  ۸ آبان ماه ۹۸ امضا شد و آقای هاشمی در آن زمان خارج از ایران بود. آن قرارداد هنوز پابرجاست و الحاقیه جدید در همان راستا است.

وی افزود: در آن زمان، بعد از اینکه آقای هاشمی از مسافرت برگشتند در جریان کامل قرارداد قرار گرفتند، ضمن اینکه در طول سفر هم به صورت تلفنی با او در ارتباط بودیم. به هر صورت بعد از ۶ ماه تصمیم گرفتیم قرارداد جدید امضا کنیم که البته قرارداد قبلی تا پایان این فصل خواهد بود و شرایط جدیدی که برای ادامه همکاری در نظر گرفتیم برای ۳ سال بعد از آن است. همه چیز با حساب و کتاب انجام شده و درآمد یک ساله باشگاه در آن مشخص است. ۲ ماه در این زمینه جلسات متعددی را برگزار کردیم و در نهایت خوشحالیم که این قرارداد امضا شده است.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اظهارنظر مشاور رسانه‌ای پیشین باشگاه پرسپولیس راجع به ترکمنچای خواندن این قرارداد، عنوان کرد: ما این شخص را در یکی از جلسات با کارگزار شرکت دادیم، همانطور که در جلسات مختلف از مشاوره‌های دیگر دوستان از جمله مشاور حقوقی استفاده می‌کردیم اما به هر حال فرد موردنظر نکات حرفه‌ای را رعایت نکرد و اسرار درونی باشگاه را به رسانه‌ها کشاند. ما نیز به خدمات او در باشگاه پایان دادیم. تاکید می‌کنم که درباره قرارداد با کارگزار، این بهترین فرصت ما برای درآمدزایی بود، نمی‌گویم کار منحصربه فردی انجام دادیم اما واقعیت این است که شرایط اقتصادی جامعه اصلا خوب نیست و خیلی از شرکت‌های خصوصی برای درآمدزایی به مشکل خوردند.

رغبتی در همین زمینه افزود: من حتی از کارگزار تشکر می‌کنم که در این شرایط دست پرسپولیس را گرفت. شما ببینید تیم‌های بزرگی مثل بارسا و رئال که هر ساله قهرمان اروپا و کشورشان می‌شوند در حال حاضر با مشکل اقتصادی جدی مواجه شدند، حتی هیات مدیره باشگاه بزرگی مثل بارسا تا مرز سقوط هم پیش رفت. آن هم در شرایطی که باشگاه‌های بزرگ دنیا از حق پخش تلویزیونی و درآمدهای مختلف برخوردار هستند اما باز در این شرایط به خاطر شیوع ویروس کرونا این اوضاع را دارند چه برسد به پرسپولیس که نه درآمد حق پخش تلویزیونی دارد و نه سهمی از بلیت‌فروشی می‌برد. ما در این فصل حتی یک ریال هم از سهم بلیت‌فروشی درآمدی نداشته‌ایم و در این شرایط چاره‌ای نداشتیم که از شانس تجاری‌مان استفاده کنیم. ما خیلی از شرایط را درنظر گرفتیم که این قرارداد را با کارگزار امضا کردیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.