جامعه ورزشی آفتاب نو:

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه قرارداد همکاری این باشگاه با کارگزار تامین اسپانسر به امضا رسیده است گفت: با شرایطی که بررسی شده است اتفاقات خوبی برای باشگاه رقم خواهد خورد.

به گزارش آفتاب نو، احمد سعادتمند عصر امروز چهارشنبه خبر داد که قرارداد همکاری این باشگاه با کارگزار تامین اسپانسر به امضا رسیده است. او در این مورد گفت:«باشگاه استقلال نیازمند قراردادهایی است که بتواند منافع باشگاه را تامین کند. در مذاکرات متعددی که داشتیم با چند شرکت مختلف، از بین این شرکت ها، شرکتی را انتخاب کردیم که هم اهلیت و توانمندی اقتصادی و صداقت داشته باشد و برای یکسال به توافق رسیدیم.سه چهار جلسه با معاون حقوقی وزارت ورزش و شخص وزیر ورزش داشتیم و جلسات متعددی را برگزار کردیم و بند به بند این قرارداد مورد کار کارشناسی قرار گرفته و بررسی نهایی به تایید این عزیزان رسید و اصلاحیه ای را هم تنظیم کردیم و امروز هم قرارداد را امضا کردیم.کارگزاری که این مسئولیت را پیدا کرده است می تواند به باشگاه کمک کند و ما به سمتی خواهیم رفت که هر کسی در باشگاه سر جای خودش کارش را انجام دهد. این نوید را می دهم که اتفاقات خوبی در پیش خواهد بود.»

وی در مورد قرارداد بازیکنان خارجی استقلال نیز گفت: «ما آمدیم که هواداران را از نگرانی خارج کنیم. این دو بازیکن ما مدت زیادی بود که حقوق شان را دریافت نکرده بودند. بیش از پنج ماه بود که دریافتی نداشتند و ما توانستیم این اتفاق را رقم بزنیم. طلب میلیچ اندک است و قسمت اعظم آن را پرداخت کرده ایم. دیاباته هم قسمتی را دریافت کرده و تا روز جمعه می توانیم با دیاباته تسویه کنیم. این دو بازیکنان استقلال هستند و قطعاً در استقلال خواهند ماند.»

سعادتمند در مورد قرارداد بودوروف هم گفت: «فکر می کنم قرارداد این بازیکن فسخ شود. البته در مورد مسائل فنی سرمربی تیم نظر بدهد.»

سعادتمند افزود: «بعد از یک سال حقوق و مزایای اعضای تیم فوتبال امید را پرداخت کردیم. نزدیک به یک سال دریافتی نداشتند. خوشبختانه تلاش کردیم تا این اتفاق رقم بخورد تا آنها به حق خودشان برسد.خوشبختانه مشکلی بابت پشتیبانی تیم نداریم. امروز هم با توجه به عقد قراردادی که با اسپانسر داشتیم فردا بطور رسمی از اسم آنها رونمایی می کنیم.»

وی درباره کف قرارداد مالی با اسپانسر هم گفت:«آنچه به واقعیت نزدیک است را باید اعلام و اجرایی کنیم. در قراردادهای خودمان نیاز به فعالیت های رسمی داریم. تنها شرکتی که تضامین بانکی در قراردادش گنجانده شده است همین اسپانسر بوده است.هواداران استقلال بدانند بخشی از پرداختی های اخیر خودمان را همین شرکت با دادن پیش پرداخت بدون امضای نهایی قرارداد رسمی، انجام داده است. البته بخشی از آن نیز خودمان و همکارانم داده اند.پیشکسوتان استقلال هم شنبه پول می گیرند.»

مدیرعامل آبی پوشان درباره انتشار برخی اسناد محرمانه باشگاه هم گفت:«کار قشنگی نیست. به یکی دو خبرگزاری نامه زدیم و اعلام کردیم که پیگیر رفع و رجوع این موضوع هستیم.»

وی درباره موضع باشگاه استقلال تهران برای ادامه بازی های لیگ برتر گفت: «به شخصه دوست دارم همه چیز به روال عادی بازگردد. در حال حاضر جان یک نفر هم با برگزاری بازی ها در خطر است. در درجه اول سلامتی مردم و سپس تابع تصمیمات ستاد کرونا و سپس AFC فیفا هستیم.لطفاً خبرنگاران جنبه های مثبت را هم سوال بپرسند. مثلاً ببینید تیم امید استقلال موفق شده است. می خواهم نگاه ویژه به پایه ها داشته باشید. استقلال می تواند سالانه ۱۰۰ بازیکن پرورش دهد. تنها خواستار طلب دیاباته نباشید. خیلی از امیدها می توانند جا پای بازیکنان اینچنینی بگذارند.»

۳۰۳۸۸
 

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.