جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهرزاد خلیلیان در مورد اینکه ظاهراً در جلسه امروز ستاد مبارزه با کرونا تصمیم گرفته شده که تیم‌ها تمرینات خود را از سر بگیرند، اظهار داشت: ما جلسات متعددی برگزار می‌کنیم و در این جلسات صحبت‌های زیادی مطرح می‌شود و در این خصوص هم تا حدود زیادی اعضای ستاد در مورد این مسئله متقاعد شدند زیرا صنوف زیادی درگیر ورزش هستند اما همه چیز باید تصویب رسمی شود و پروتکل‌های تدوین و پیش‌نویس‌های آنها آماده شوند.

وی افزود: همانطور که در گذشته مشاهده کردید فعالیت‌های رشته‌های مختلف ورزشی در شهرهای سفید مجوز گرفت که بیشتر آنها ورزش‌های انفرادی بودند. امشب و فردا نیز قرار است آخرین ابلاغیه‌ها اعلام شود.

سرپرست فدارسیون پزشکی ورزشی در مورد اینکه ظاهراً تمرینات تیم‌ها آزاد شده و این مسئله به زودی اعلام خواهد شد اما شما به خاطر معذوریت‌های شغلی آن را اعلام نمی‌کنید، گفت: به هر حال آنچه مسلم است اینکه تا فردا یا حداکثر روز شنبه خبرهای خوبی در این خصوص به تیم‌ها اعلام خواهد شد و امیدواریم که همه چیز به طور مناسب پیش برود.در هر حال اکنون شاهد کاهش انتشار ویروس کرونا هستیم هرچند متأسفانه در برخی استان‌ها انتشار کرونا اوج گرفته است اما امیدوارم که روز شنبه بهترین اخبار را به اطلاع مردم و تیم‌های ورزشی برسانیم.

 

در این باره یک منبع آگاه نیز به خبرنگار برنا گفت: به احتمال فروان ابتدا زمانی را برای آمادگی باشگاه ها برای اجرای پروتکل های بهداشتی خواهیم داد و بعد از چند روز مرحله اصلی آغاز تمرینات اعلام خواهد شد.البته تمامی این صحبت ها هنوز در حد احتمال است و خبر قطعی زمانی است که این موضوع اعلام شود. ایران در بحث مبارزه با کرونا جزو کشورهای موفق بوده است و امیدواریم در ورزش نیز بتوانیم همین کار را انجام دهیم و پرونکل های بسیار زیادی باید رعایت شود و کادر پزشکی تیم ها نیز باید برخی موارد محوری را رعایت کنند.

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.