جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پل اسکولز که در تمام دوران بازیگری‌اش از فوتبال پایه تا فوتبال حرفه‌ای در باشگاه منچستریونایتد بود و با این تیم ۲۵ عنوان قهرمانی مختلف از جمله ۱۱ قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد، می‌گوید سبک بازی دو هافبک تیم فوتبال رئال مادرید نزدیک به سبک بازی اوست.

هافبک پیشین منچستریونایتد به شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی» گفت: دوست دارم فکر کنم کمی شبیه به لوکا مودریچ بازی می‌کردم. لوکا بازیکن متفاوت‌تری نسبت به من است چون او سریعتر است و می‌تواند نفر مقابلش را از پیش‌رو بردارد، اما خصوصیات مشترکی هم داریم از جمله کنترل کردن بازی.

وی افزود: احتمالاً سبک بازی‌ام به تونی کروس شبیه‌تر است که یک پاسور و بازیکنی کنترل‌کننده‌تر است. او در جریان بازی با بازیکنان دیگر اصلاً درگیری فیزیکی پیدا نمی‌کند و گل‌های عجیبی هم به ثمر می‌رساند. فکر می‌کنم اگر قرار باشد از بین این دو یکی را انتخاب کنم، سبک بازی‌ام بیشتر شبیه به کروس بود تا مودریچ.

تونی کروس سه سال دیگر با باشگاه رئال مادرید قرارداد دارد. اخیراً شایعه شده بود که مدیران باشگاه بایرن مونیخ نسبت به بازگرداندن این هافبک ۳۰ ساله به آلیانتس آره‌نا در تابستان پیش‌رو علاقه‌مند هستند.

لوکا مودریچ ۳۴ ساله هم که تنها یک فصل دیگر با پرافتخارترین باشگاه اروپا قرارداد دارد، اخیراً شایعاتی درباره جدایی‌اش از این تیم مطرح و از اینتر، یوونتوس و تاتنهام به عنوان مقاصد احتمالی‌اش یاد شد.

/

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.