جامعه ورزشی آفتاب نو:

بحث داغ برگزاری یا لغو بازی‌های فوتبال در ایران سبب شده تا باشگاه‌های لیگ یکی نیز نظرات مختلفی درخصوص پیگیری این مسابقات داشته باشند.

به گزارش آفتاب نو، همانند لیگ برتر، شهرهای مختلفی در لیگ یک نیز درگیر فوتبال است. گرچه ویروس کرونا در روزهای گذشته بار دیگر شیب صعودی به خود گرفته است اما عظم راسخ سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مبنی بر برگزاری مسابقات، ما را بر آن داشت تا نظرات تیم‌های مختلف را جویا شویم.

طبیعی است که تیم‌های صدرنشین لیگ از تعطیلی مسابقات چندان روی خوشی نشان ندهند. سه تیم مس کرمان، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک موافق برگزاری لیگ هستند و این موضوع را مسئولین این سه باشگاه در مصاحبه‌های متوالی خود عنوان داشته‌اند.

از بین تیم‌های خصوصی، تنها باشگاه خوشه طلایی ساوه است که موافق برگزاری لیگ است. آنها گرچه برای لیگ برتری شدن نیازمند اما و اگرهای فراوان هستند، اما نظرشان برای برگزاری لیگ، مثبت است. از دیگر اشخاص موافق برگزاری لیگ، محمد نصرتی است. گرچه باشگاه گل ریحان مخالفت خود مبنی بر شروع بازی‌ها را عنوان داشته اما سرمربی جوان این تیم، نظر دیگری در این خصوص دارد.
باشگاه‌های نود ارومیه، فجرسپاسی، بادران تهران، استقلال خوزستان، هوادار، قشقایی شیراز، داماش گیلان، آرمان گهر سیرجان، نیروی زمینی تهران، ملوان بندرانزلی، رایکا بابل، سپیدرود رشت و علم و ادب تبریز از آن دسته از باشگاه‌هایی هستند که مخالف برگزاری بازی‌ها باتوجه به شرایط موجود در کشور می‌باشند.

با حسابی سرانگشتی درخواهیم یافت که بیش از ۶۵ درصد تیم‌های لیگ یکی مخالف برگزاری لیگ هستند و به هر حال باید دید که نظر سازمان لیگ و مسئولین ذیربط در این خصوص چه خواهد بود.

۳۰۳۸۸
 

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.