جامعه ورزشی آفتاب نو:

ناصر محمدخانی در خصوص تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و اینکه آینده این مسابقات هنوز مشخص نیست، گفت: «به نظرم نباید در این مورد تصمیم عجولانه بگیریم. در حال حاضر چند روش برای برگزاری ادامه لیگ وجود دارد، اما تعطیل کردن مسابقات معنی نمی‌دهد. حتی در زمان جنگ تحمیلی هم فوتبال برگزار می‌شد. ما آن زمان لیگ قدس و باشگاه‌های تهران را داشتیم که سطح آن از فوتبال فعلی هم بالاتر بود. فوتبال یک سرگرمی نیست که هر طور بخواهند درباره‌اش حرف بزنند. به اعتقاد من همه باید کمک کنند تا بازی‌ها هرچه زودتر و با رعایت همه مسائل بهداشتی، از سر گرفته شود.»

او اضافه کرد: «این روز‌ها هرکس ساز خودش را می‌زند. آن‌هایی که می‌گویند لیگ باید تعطیل شود، دل‌شان به حال فوتبال نمی‌سوزد و فقط به فکر خودشان هستند. اگر عاشق فوتبال بودند چنین درخواستی نمی‌دادند. با این حال، اگر قرار است لیگ تعطیل شود، تحت هر شرایطی باید قبل از آن پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کنند زیرا حق این تیم است که قهرمان شود. من که مخالف تعطیل کردن بازی‌ها هستم. به نظرم همه باید به زمین مسابقه برگردند و آنجا همه چیز مشخص شود.»

محمدخانی همچنین اشاره به درگیری میان برخی پیشکسوتان باشگاه داشت و گفت: «می‌دانم که یکسری مسائل بین برخی از پیشکسوتان‌مان به وجود آمده، اما نباید خودزنی کنیم. این درگیری‌ها پرسپولیس را دشمن‌شاد می‌کند. نباید خودمان به آتش این اختلافات هیزم بریزیم. بالاخره هر کس که پیراهن باشگاه را پوشیده و برای پرسپولیس زحمت کشیده، حق دارد در مورد این تیم نظر بدهد. همه ما دل‌مان برای پرسپولیس می‌سوزد و به خاطر این باشگاه هم شده نباید اتحاد‌مان را از دست بدهیم. ان‌شاءا… در پایان فصل یک جشن باشکوه در ورزشگاه آزادی برای چهارمین قهرمانی پیاپی پرسپولیس بگیریم.»

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.