جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ آندره‌آ بارتزالی دلیل خاتمه دادن به دوره چند ماهه حضورش در کادر فنی یوونتوس را توضیح داد. بازتزالی چند ماه پس از آنکه با پیراهن یوونتوس بازنشسته شد، در ماه سپتامبر سال گذشته به این تیم برگشت تا در کادر فنی این تیم به مائوریتزیو ساری کمک کند.

مدافع میانی ۳۹ ساله سابق یوونتوس در اینستاگرام این‌گونه دلیل جدایی‌اش از بانوی پیر را توضیح داد: من تصمیم گرفتم که سبک زندگی متفاوتی را انتخاب کنم. این تصمیم را با قلبم گرفته‌ام، اما معنایش این نیست که اتخاذ آن برایم سخت نبود. من احساس کردم که لازم است بیشتر برای خانواده‌ام وقت بگذارم، خانواده‌ای که از من حمایت کرد و در سکوت خودش را با همه سختی‌های زندگی حرفه‌ای من وفق داد. من مجبور بودم برای زندگی‌ام اولویت‌بندی کنم و خانواده‌ام را به خانواده دیگرم، یوونتوس که تا آخر عمر قدردانش خواهم بود، مقدم بدانم، اما این تصمیم درستی بود. از تمام آنهایی که برای تصمیم من نهایت احترام را قائل بودند و حمایتم کردند، چه از منظر حرفه‌ای و چه از منظر شخصی تشکر می‌کنم. از رئیس باشگاه، فابیو (پاراتیچی مدیر اجرایی باشگاه) و پاول (ندود نایب رئیس باشگاه).

 

بارتزالی افزود: من از خیلی‌ها باید تشکر کنم. از هم‌تیمی‌هایم، از هواداران و همه آنهایی که یوونتوس را به جایگاه فعلی‌اش رساندند. فقط در یک جمله می‌گویم، زنده باید یوونتوس تا پایان.

/

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.